Az elektronikus beiratkozás menete a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Szilágyi Dániel Szakképző Iskolába a 2021/2022-es tanévre felvett diákok esetében.

A Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Szilágyi Dániel Szakképző Iskolábaa 2021/2022-es tanévre felvett diákok szülei az elektronikus ügyintézés lehetőségét használva is elindíthatják a beiratkozásukat.

Személyes megjelenés a beiratkozáson

A(z) Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Szilágyi Dániel Szakképző Iskola a beiratkozást a járványhelyzet függvényében 2021. június 24. (csütörtök) a 9 és 12 óra között. szervezi meg.

A beiratkozásra eredeti példányban el kell hoznia a következő dokumentumokat:

– A tanuló személyi igazolványa
– A tanuló lakcímkártyája
– A tanuló TAJ kártyája
– A tanuló születési anyakönyvi kivonata
– Az okmányirodában kapott NEK azonosítót tartalmazó lap
– A tanuló általános iskolai bizonyítványa

A hatósági igazolványokat és az általános iskolai bizonyítványt kivételével minden dokumentumról fénymásolatot is hoznia kell a személyes megjelenéskor, kivéve, ha azokat digitalizálva az e-Ügyintézés felületén keresztül már feltöltötte.

Az általános iskolai bizonyítvány a beiratkozáskor a középiskolában marad, hiszen a beiratkozás tényét abban záradékolnunk kell.