Az iskola húszéves fennállását ünnepeltük 2015-ben.

Ennél sokkal régebbi viszont az a nemes gondolat, hogy Hajdúhadház városa középiskolát is biztosítson tanulni vágyó fiataljai számára.

Több éves előkészítő munka eredményeként – amelyet elsősorban Földesi Gyuláné, Cila néni tartott folyamatosan és rendíthetetlenül életben – 1994. szeptember 1-jén kezdtük el egy osztállyal, 35 tanuló- val, 2 főállású tanárral és sok-sok lelkes támogatónkkal az első tan- évet.

Aztán egyre többen lettek diákjaink városunkból és a környező településekről, kialakult az önálló tanári karunk, új épületet is kaptunk a várostól. Létrejött egy új iskola Hajdúhadházon, amely a szomszédos, jelentős iskolafenntartói múlttal rendelkező városok méltó társává nőtte ki magát az elmúlt két évtizedben.

Az ezen alkalomból készült évkönyv letöltése.